درباره ما

شرکت سیما فیبر گستر

شرکت " سیما فیبر گستر " با مسیولیت محدود از ابتدای سال 1393 فعالتیت خودرا در زمینه کارهای فنی آغاز نمود. زمینه اصلی این کارها انجام کلیه فعالیتها با بهره گیری از آخرین فناوریهای عرضه شده در زمینه مطالعه , مشاوره , طراحی , نظارت فنی , تولید , ساخت و مونتاژ , اجرا , پشتیبانی , بهره برداری , نگهداری ازدستگاهها و تجهیزات مرتبط با صنعت تولید و ارسال و انتقال اطلاعات و دیتا در دنیای جدید سیستمهای فیبر نوری , مایکروویو , شبکه های کامپیوتری , حفاظتی , انتقال , استودیو ها و موارد مرتبط دیگر است .
این شرکت افتخار دارد در این زمینه ها بهترین خدمات فنی را با استفاده از آخرین تکنولوژی موجود دنیا با هدف ارایه راهکار های جامع و تخصصی به مشتریان خود ارایه دهد . سابقه همکاری با شرکتهای بزرگ تخصصی مثل سازمان صدا و سیما , شرکت نفت , سازمان انرژی اتمی , شرکت زیر ساخت فناپ و شرکتها و سازمانهای دیگر در طول مدت شکل گیری ,


نشان از عزم جدی شرکت در تداوم حرکت چرخه عظیم پروژه های فیبر نوری در کشور می باشد . برگزاری دوره های آموزشی آشنایی با فیبر نوری , شبکه , تجهیزات و متعلقات مربوطه در تهران و سایر استانها از فعالیتهای انجام شده و پیش روی این شرکت در راستای فرهنگ سازی اقبال به سیستم های نوین فیبر نوری میباشد .
در حال حاضر شرکت نمایندگی محصولات با کیفیت " شرکت شین وانگ کره جنوبی " در زمینه تجهیزات شبکه و فیبر نوری را بر عهده دارد.